Network Donanımları

Network Donanımları
Trabzon Network Donanım

Dual Bilgisayar, olarak ağ ve güvenliğe yönelik profesyonel hizmetler kapsamında kurulum, entegrasyon, bakım ve destek hizmetlerini sistem entegratör kimliğiyle marka bağımsız olarak sağlıyoruz.

Ağ ve güvenlik çözümleri kurulumları kapsamında sunduğumuz hizmetler, başlangıç kurulumlarının yapılması, depolanması, sevkiyatlarının sağlanması, sahada kurulumların gerçekleştirilmesi, montaj işlemleri, test, devreye alma ve raporlama bileşenlerini içeriyor.

Trabzon Network Donanım

Teknolojinin vaat ettiği gereksinimlerein, teknolojik yatırımlarımız ile elde edilebilmesi için sunduğumuz tüm hizmetler ile müşterilerimizin profesyonel iş ortağı olmaya devam ediyoruz. Profesyonel hizmetler kapsamında danışmanlık ve proje yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına en uygun çözümleri oluştururken, bu çözümlerin tanımlanan kapsam, planlanan zaman ve kalitede devreye alınmasını sağlıyor. Farklı uzmanlıkları entegre ederek bütünsel bir hizmete dönüştürdüğümüz kurumsal sistem çözümleri, müşterilerimize teknolojinin vaat ettiği gerçek gereksinimlerin elde etmesini sağlıyor. Müşterilerimiz için en uygun olan teknolojinin seçilmesinden sonraki adım kurulum ve yaygınlaştırma sürecidir. Kurulum ve yaygınlaştırma hizmetleri, proje metodolojileri kullanılarak yazılım ve donanımların belirlenmiş standartlara göre kurulumun yapılması, proje planında belirlenen kriterlere göre çalışır hale getirilmesini ve testlerinin yapılması kapsar. Sistem kurulum hizmetlerimiz:

Trabzon Network Donanım
  • Başlangıç Kurulumlarının Yapılması
  • Depolama Hizmetlerinin Sağlanması
  • Sevkiyatlarının Sağlanması
  • Gerekli Yapılandırmaların Yapılması
  • Montaj ve Entegrasyon
  • Test ve Devreye Alma
  • Raporlama Faaliyetlerinin Etkinleştirilmesi

Karadeniz Bölgesinin her noktasında yer alan hizmet birimleriniz için yerinde ve kesintisiz hizmet sunuyoruz.