Sanal Santral Hizmetleri

Sanal Santral Hizmetleri
 • Sanal Santral Nedir
 • Mutlucell Sanal Santral Hizmeti, Firmanızın Tüm Telefon Ve Santral İhtiyaçlarını Karşılayan Bir Hizmet Türüdür. Santral Cihazı Gerektirmez. Mutlucell Sabit Telefon Tarifeleri İle Yurt İçine Ve Yurt Dışına Çok Uygun Aramalar Yapmanızı Sağlar. Telefon Faturalarınızı %40 - %70 Oranında Düşürür. Mutlucell Sanal Santral İle Tüm Görüşmelerinizi Kayıt Altına Alabilir, Tarih, Süre, Ücret, Lokasyon Bazlı Ve Canlı Olarak Raporlayabilirsiniz.Sanal Santral İle Çağrı Merkezinize Gelen Aramaları İstediğiniz Gibi Yönetebilirsiniz. Aynı Anda Birden Fazla Çağrı Alabilir Ve Bu Çağrıları İnteraktif Sesli Arama (Ivr) Sistemi İle Robot Operatörler Üzerinden Karşılayarak İstediğiniz Dahiliye Yönlendirebilirsiniz.

 • Sanal Santral | Kimler Kullanabilir
 • Mutlucell Sanal Santral Hizmetini, Yurt İçi Ve Yurt Dışındaki Yüksek Sabit Ücret Ve Görüşme Tarifelerinden Şikayet Eden Tüm Bireysel Veya Kurumsal Aboneler, Çağrı Merkezi Olan Veya Oluşturmak İsteyen Kuruluşlar, Gelen Çağrılarını Otomatik Karşılamak Ve Görüşmelerini Kayıt Altına Almak İsteyen İşletmeler, Santral Kurulum Veya Bakım Masraflarından Kurtulmak İsteyenler Kullanabilir.

 • Otomatik Çağrı Karşılama
 • Sanal Santral İle Çağrılarınız Belirleyeceğiniz Bir Anons (Robot Operatör) Tarafından Karşılanır, Bu Anons Sayesinde Arayanları Bilgilendirebilir, Veya Bağlanmak İstedikleri Departmanın Dahilisine Yönlendirerek Çağrı Merkezinizi Yoğunluğunuzu Azaltır Ve Ofis Yönetiminizi Kolaylaştırabilirsiniz.

 • Ses Kaydetme
 • Mutlucell Sanal Santral İle Sabit Telefon Hattı İle Yapılan Görüşmeleri Sürekli Veya Şeçimli Olarak Kayıt Altında Tutabilirsiniz. Ip Santral Uygulaması Üzerinde Tüm Görüşmelerinizi Tarih, Süre, Ücret, Lokasyon Vb. Kriterlere Göre Detaylı Olarak Raporlayabilirsiniz. Bu Sayede Arayanlar İle Yaşanan İhtilafların Giderilmesini Kolaylaştırmış Olursunuz.

 • Konferans Görüşme
 • Sanal Santral Üzerinden Hem Personeliniz Hem De Müşterilerinizle Konferans (Çoklu) Görüşmeler Yapabilirsiniz.

  Mutlucell Sanal Santral Avantajları

  Mutlucell sanal santral hizmeti, firmanızın tüm telefon ve santral ihtiyaçlarını karşılayan bir hizmet türüdür. Santral cihazı gerektirmez. Sanal telefon, 0850 hat, sanal numara, voip, sanal sekreter gibi hizmetlerin hepsi birarada. 0850 hat alma işlemleri için detayları inceleyin.

  Cihaz Gerektirmez

  Santral kurulum ve cihaz masraflarından kurtulursunuz. Çağrı merkezinizin donanımsal arızalar olmadan sürekli hizmet vermesini sağlayın.

  Görüşmeleriniz Kayıt Altında

  Personelinizin görüşmelerini sürekli veya seçimli olarak kayıt altına alabilirsiniz. Tüm görüşmelerinizi, tarih,süre, ücret ve lokasyon bazlı raporlayabilirsiniz.

  Sınırsız Çağrı Karşılama

  Sanal santral ile aynı anda birden fazla çağrı karşılayabilir ve çağrı merkezinizin arayan herkese cevap verebilmesini sağlayabilirsiniz.

  Şirket İçi Ücertsiz Görüşün

  Ofisleriniz ve personeliniz kendi arasında veya tüm Mutlucell aboneleri ile dünyanın neresinde olursa olsun ücretsiz görüşsün.

  Çağrı Merkezinizi Yönetin

  Çağrılarınız belirleyeceğiniz bir anons tarafından karşılanır, belirlediğiniz bir dahiliye veya çağrı kuyruğuna yönlendirilir.

  Dual Bilgisayar, Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) 'dan işletmeci lisansına sahip Mutlucell İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına kısa mesaj hizmeti vermeye yetkilidir. Faturanız işletmeci "Mutlucell A.Ş." tarafından kesilecektir.