Firma Profili

Firma Profili

DUAL Bilgisayar Yazılım Servis ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi 2010 Yılında Trabzon İli Ortahisar İlçesinde Faaliyetine Başlamıştır.

Firma Kurucuları Bilişim Sektöründe 25 Yılı Aşkın Sürelik Tecrübeye Sahip Olup, Bu Tecrübeyle Bölgede Faaliyet Göstermeyi ve Bölge Kalkınmasına Katkıda Bulunmayı Amaçlamışlardır.

DUAL Bilgisayar Yazılım Servis ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Sektörde Kurumsal ve Perakende Müşteri Potansiyeline; Global Platformda Üretim Yapan Bir Çok Bilişim Markasının Yetkili Satış ve Çözüm Ortağı Olarak; Bilgisayari Bilgisayar Çevre Birimleri, Yedek Parçaları, Ticari Yazılımlar, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Yazılımları, Network Sistemleri, Sanal Santral Sistemleri, Web Yazılım Hizmetleri Gibi Profesyonellik Gerektiren Konularda Hizmet Vermektedir.

Uzun Yıllara Dayanan Bu İş Birlikteliklerini ve Tecrübeyi Çağımızın Vazgeçilmez Alışveriş Yönetimi Olan E-Ticaret Alanında da Değerlendirerek www.dualpazar.com Online Satış Mağazasıyla Türkiye Geneline Yansıtmaktadır. Kendi E-Ticaret Platformu Yanında, Ülkemizin Önde Gelen Elektronik Satış Platformlarında Eş Zamanlı Faaliyet Vermeye Devam Etmektedir.